Még tart a verseny a Közönségdíjért!

A közönségszavazás döntőjébe jutott épületek (a sorrend nem a szavazatok számát jeleníti meg):

Az épületekre 2013. november 7-én az index.hu-n lehet majd szavazni!

  1. Medve utcai Pride – vezető tervezők: Csillag Katalin, Gunther Zsolt
  2. Bencés Erdei Iskola, Táp – vezető tervező: Gutowski Robert
  3. A szegedi Agóra épülete – vezető tervezők: Báger András, Helmle Csaba
  4. A Richter Gedeon raktárának új homlokzata – vezető tervező: Nagy Csaba, Déri Dániel
  5. Villa Balatonfüreden – vezető tervezők: Basa Péter (1964–2009), Fernezelyi Gergely, Reisz Ádám
  6. Kemenes Vulkánpark Látogatóközpont – vezető tervezők: Földes László, Balogh Csaba, Tatár-Gönczi Orsolya
  7. Az új KOGART Múzeum Tihanyban – vezető tervezők: Bársony István, Wenczel Attila, Hanusovszky Andrea
  8. A Hideg-ház – vezető tervezők: Béres Attila, Balázs Jusztina
  9. A Ház, az Erdő és a Fotográfus – vezető tervező: Turányi Bence
  10. Borászat és pezsgőpincészet a Somló hegy lábánál – vezető tervező: Ekler Dezső

A közönségdíj döntőjébe jutott tervek (a sorrend nem a szavazatok számát jeleníti meg)

 A tervekre itt lehet szavazni 2013. november 7-én 12 óráig >>

  1. Ártér Élettér: Autonóm üzemek – Varga Lívia Noémi diplomaterve
  2. Széleskert idősotthon, Ajka – Nagy Eszter Anna diplomamunkája
  3. Budapest, Zugló vasútállomás – Toldi Katalin diplomaterve
  4. Gyógynövényes patika és kert – Reszegi Fruzsina diplomaterve
  5. Kőfaragóház Tatán – Páhoki Renáta diplomaterve
  6. Vadállat-rehabilitációs Intézet – Mózes Anett diplomaterve
  7. Borkötő manufaktúra – Gál Bence diplomaterve
  8. Vizuális környezetkultúra központja – Zajacz Judit diplomaterve
  9. Bioklimatikus Európai Iskola Krétán – vezető tervezők: Dr. Paulinyi Gergely, Dr. Reith András, Burián Gergő
  10. Pasaréti Szomszédsági Tér – Kovács Máté Gergő diplomamunkája

A közönségdíjasok nyereményét november 7-én a Katona József Színházban a Média Építészeti Díja nyilvános zsűrizésen és díjátadón adjuk át.

-a szervezők-